Maszyny rolnicze

Jesteśmy producentem maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze

Jesteśmy producentem maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze

Jesteśmy producentem maszyn rolniczych

Sprawdź naszą ofertę

Masz pytania? (+48 ) 81 751 07 85

Maszyny rolnicze to podstawa każdego gospodarstwa, którego główną działalnością jest produkcja rolna.

Wybór odpowiedniej maszyny rolniczej może znacząco wpłynąć na produkcję. Warto się zatem zastanowić jakimi kryteriami kierujemy się przy wyborze konkretnego modelu maszyny.

Jako profesjonalny producent maszyn rolniczych prowadzimy konsultacje, oferujemy wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Niektóre nasze wyroby są opatentowane. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych wyrobów. Nowoczesny sprzęt rolniczy od producenta Solan to doskonała odpowiedź na potrzeby współczesnego rolnictwa. Na etapie produkcji wykorzystujemy najnowszą technologię i sprawdzone materiały. Dzięki elastyczności naszych działań i profesjonalnej obsłudze osiągamy sukcesy w postaci zadowolenia naszych klientów.

Kryteria wyboru maszyny rolniczej

Przydatność w gospodarstwie

Nowoczesne maszyny rolnicze usprawniają produkcję, dzięki nim możemy poprawić wydajność, organizację pracy. Dzięki rozwojowi technologicznemu obecnie produkowane nowe maszyny rolnicze są znacznie bardziej bezpieczne dla człowieka i środowiska.

koszty maszyny rolniczej

Wybierając odpowiednią maszynę rolniczą czy to zwyczajne pielniki, sadzarki karuzelowe czy sadzarki chwytakowe zwracamy uwagę na koszty i jakość urządzenia. Kiedy zakup maszyny rolniczej jest korzystny? Według opinii ekspertów ARiMR większość rolników decyduje się na zakup maszyny rolniczej gdy jej koszt nie obciąża w znaczącym stopniu gospodarstwa i szybko się zwraca.

Jesteśmy na rynku od 1981 roku

Jesteśmy rodzinną, polską firmą rolniczą istniejącą od 1981 roku. Na początku swojej działalności firma produkowała sadzarki do ziemniaków. W następnej kolejności wprowadziliśmy sadzarki karuzelowe do rozsady. W kolejnych latach zaczęliśmy sukcesywnie poszerzać naszą listę produktów tak, aby sprostać wymaganiom rynku. Dziś jesteśmy polskim producentem maszyn rolniczych oferującym nie tylko wiele wariantów sprzętu, ale także niezliczone możliwości jego konfiguracji.

W naszej ofercie obecnie znajdą Państwo sadzarki do rozsad ziół, krzewów, warzyw i drzewek owocowych, maszyny do pielęgnacji upraw rzędowych: pielniki międzyrzędzi, pielniko-opryskiwacze do herbicydów, podsiewacze nawozu, sadzarki do szkółek leśnych oraz kombajny szkółkarskie do wykopywania materiału szkółkarskiego. Naszym atutem jest duże doświadczenie w dziedzinie rolnictwa, nabywane z każdym pokoleniem. Pozwoliło nam to na doprowadzenie naszych maszyn do poziomu, na którym możemy śmiało konkurować z największymi liderami na rynku rolniczym. Jako producent sprzętu rolniczego dbający o każdy aspekt użytkowania naszych produktów zapewniamy szybko reagujący serwis gwarancyjny na terenie całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie

Lata spędzone w branży rolniczej pozwoliły nam na dokładne poznanie potrzeb użytkowników naszego sprzętu. Jesteśmy w stanie sprostać współczesnym wymaganiom dzięki systematycznym ulepszeniom. Dzięki nim wyprowadzamy nasze polskie maszyny rolnicze na jeszcze wyższy poziom. Nieustanny rozwój oraz nauka pozwala nam lepiej zrozumieć klienta, oraz jego potrzeby.

Profesjonalne doradztwo

Jednym z ważniejszych celów firmy będącej dostawcą sprzętu rolniczego jest rzetelne, uczciwe doradztwo przy wyborze modelu maszyny do konkretnego zastosowania.

W razie konieczności wykonujemy niestandardowe przeróbki, tak aby sprostać wymaganiom klienta. Posiadamy również dystrybutorów, współpracujemy ze składnicami maszyn na terenie Polski. W razie potrzeby oferujemy organizację transportu po naszej stronie. Większość maszyn rolniczych produkcji naszej firmy jest dostępna w ciągu 14 dni. 

 

Park maszynowy

Własny park maszynowy a co za tym idzie, uruchomienie produkcji seryjnej pozwala nam na krótkie czasy realizacji nawet w przypadku zleceń indywidualnych i niestandardowych. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji, co przekłada się nie tylko na terminowość, ale także gwarancję wysokiej jakości naszego nowego polskiego sprzętu rolniczego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze atuty to

Własny

transport

profesjonalne

doradztwo

park

maszynowy

Galeria maszyn Solan

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Przejdź do konfiguratora

Konfigurator maszyn rolniczych na stronie producenta Solan to narzędzie, które umożliwia indywidualne dostosowywanie sprzętu do specyficznych wymagań każdego gospodarstwa. Dzięki niemu każdy użytkownik ma możliwość doboru odpowiednich komponentów do pielników czy sadzarek. W ten sposób tworzymy maszyny rolnicze na zamówienie, które najlepiej spełnią indywidualne oczekiwania.