AGRICULTURAL MACHINE

We are a producer of agricultural machines

AGRICULTURAL MACHINE

We are a producer of agricultural machines

AGRICULTURAL MACHINE

We are a producer of agricultural machines

Sprawdź naszą ofertę

Masz pytania? (+48 ) 81 751 07 85

Maszyny rolnicze to podstawa każdego gospodarstwa, którego główną działalnością jest produkcja rolna.

Wybór odpowiedniej maszyny rolniczej może znacząco wpłynąć na produkcję. Warto się zatem zastanowić jakimi kryteriami kierujemy się przy wyborze konkretnego modelu maszyny.

Prowadzimy konsultacje, oferujemy wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniej maszyny. Niektóre nasze wyroby są opatentowane. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych wyrobów. Dzięki elastyczności naszych działań i profesjonalnej obsłudze osiągamy sukcesy w postaci zadowolenia naszych klientów.

Kryteria wyboru maszyny rolniczej

Przydatność w gospodarstwie

Nowoczesne maszyny rolnicze usprawniają produkcję, dzięki nim możemy poprawić wydajność, organizację pracy. Dzięki rozwojowi technologicznemu obecnie produkowane maszyny rolnicze są znacznie bardziej bezpieczne dla człowieka i środowisk.

koszty maszyny rolniczej

Wybierając odpowiednią maszynę rolniczą czy to zwyczajne sadzarki do ziemniaków, pielniki, sadzarki karuzelowe czy sadzarki chwytakowe zwracamy uwagę na koszty i jakość urządzenia. Kiedy zakup maszyny rolniczej jest korzystny? Według opinii ekspertów ARiMR większość rolników decyduje się na zakup maszyny rolniczej gdy jej koszt nie obciąża w znaczącym stopniu gospodarstwa i szybko się zwraca.

Jesteśmy na rynku od 1981 roku

Na początku swojej działalności firma produkowała sadzarki do ziemniaków. W kolejnych latach poszerzyliśmy produkcję maszyn rolniczych o sadzarki karuzelowe do rozsady, chwytakowe do rozsady, chwytakowe leśne, pielniki międzyrzędzi oraz dozowniki nawozów przystosowane do wyżej wymienionych maszyn.

Aby podążać ku zapotrzebowaniu rynku w 2001 roku kupiliśmy pierwszą maszynę do produkcji blachy trapezowej T- 18 stosowanej na pokrycia dachowe. W kolejnych latach powiększaliśmy park maszynowy. I tak dzisiaj posiadamy maszyny do profilowania różnych wzorów pokryć dachowych, oraz maszyny do produkcji obróbek dachowych. Do produkcji blach używamy surowców z hut takich jak: CORUS, ARCELOR MITTAL, MARCEGAGLIA.

Aby umożliwić państwu kompleksowe zaopatrzenie rozszerzyliśmy naszą ofertę o wkręty do mocowania blach, folię wstępnego krycia, membran paroprzepuszczalnych, okien dachowych, kompletnych systemów rynnowych.

Jednym z ważniejszych celów firmy jest rzetelne, uczciwe doradztwo przy wyborze pokrycia dachu i jego elementów. W razie konieczności wykonujemy pomiary, optymalizację oraz wycenę pokrycia. Współpracujemy również ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi którzy solidnie wykonują zlecone im prace.

Dysponujemy własnym transportem co umożliwia dostawę materiału do 48 godzin od zamówienia. Większość maszyn rolniczych jest dostępna od ręki, realizujemy też zamówienia nietypowe.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze atuty to

Własny

transport

profesjonalne

doradztwo

park

maszynowy

Galeria parku maszynowego Solan

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Przejdź do konfiguratora