blacha katalonia

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

blacha honorata

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

blacha honorata

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Sprawdź naszą ofertę

Masz pytania? (+48 ) 81 751 07 85

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów. Oferujemy blachy dachowe 1-go gatunku w arkuszach docinane na wymiar oraz modułach.

Znajdą u nas Państwo również wszelkie akcesoria i obróbki blacharskie niezbędne do zrealizowania kompletnego dachu. Dodatkowo posiadamy przecenione blachy z 2-go gatunku o określonych wymiarach i kolorach, zwykle w 2 metrowych arkuszach dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach. Służymy pomocą doradztwem oraz miłą obsługą. Zapraszamy

Kryteria wyboru pokrycia dachowego

Aby świadomie dokonać właściwego wyboru co do pokrycia dachu należy rozpatrzyć kwestie takie jak: kąt nachylenia dachu, sposób montażu, efekty wizualne, przeznaczenie pod typ budynku, czynniki atmosferyczne, budżet oraz trwałość. Co do zasady, w obszarach o zwiększonych opadach śniegu trzeba liczyć się z długo zalegającym śniegiem dlatego, zaleca się stosowanie większych spadków na dachach. Musimy sobie zadać pytanie jak chcemy kłaść blachę. 

Montaż blacho dachówki w modułach jest dużo prostszy i szybszy jednak może wiązać się z pewnymi odpadami surowca. Niektórzy dekarze niekiedy wolą blachę w arkuszach dociętą już na wymiar podczas produkcji. Warto również zastanowić się nad rodzajem powłoki lakierniczej. Blachy w połysku nie ulegają zabrudzeniom jednak znacząco odbijają światło. 

Jesteśmy na rynku od 1981 roku

Jesteśmy producentem poszyć dachowych. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dachów. Naszą domeną są stalowe poszycia dachowe oraz wszelkie do nich akcesoria. Posiadamy na miejscu maszyny do tłoczenia różnych profil dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką realizację zlecenia. Nasze blachy nadają się nie tylko do dachów ale również na elewację dzięki niskim profilom.

Oprócz tłoczonych poszyć dachowych posiadamy w swojej ofercie takie produkty jak rynny, obróbki blacharskie, wkręty, folie dachowe, taśmy izolacyjne, uszczelki, kleje do blach, silikony, okna dachowe, kominki wentylacyjne.

Wszystkie nasze blachy posiadają gwarancję od 10-30 lat w zależności od wybranego surowca.

Aby umożliwić państwu kompleksowe zaopatrzenie rozszerzyliśmy naszą ofertę o wkręty do mocowania blach, folię wstępnego krycia, membran paroprzepuszczalnych, okien dachowych, kompletnych systemów rynnowych.

Jednym z ważniejszych celów firmy jest rzetelne, uczciwe doradztwo przy wyborze pokrycia dachu i jego elementów. W razie konieczności wykonujemy pomiary, optymalizację oraz wycenę pokrycia. Współpracujemy również ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi którzy solidnie wykonują zlecone im prace.

Dysponujemy własnym transportem co umożliwia dostawę materiału do 48 godzin od zamówienia. Większość produktów typu orynnowanie, wkręty, blachy np. płaskie, których nie trzeba docinać na wymiar jest dostępna od ręki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze atuty to

Własny

transport

profesjonalne

doradztwo

park

maszynowy

Nasza galeria

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

SPRAWDŹ NASZE LUBELSKIE POKRYCIA DACHOWE

Tworzymy krycie dachów z Lublina spełniające oczekiwania każdego użytkownika. Bierzemy pod uwagę nie tylko wysoką trwałość materiałów, ale także estetykę wykonania i różnorodność. Każde pokrycie dachowe doskonale sprawdzi się w przypadku wielu projektów stanowiąc ważny element wykończenia budynku. Różnorodność stylistyczna oraz bogata paleta kolorów sprawiają, że nasze propozycje będą pełnić funkcję eleganckiego wykończenia wielu budynków w różnych stylach architektonicznych. Jesteśmy w stanie zaproponować lubelskie pokrycie dachowe, które idealnie wpisze się w otaczający krajobraz oraz specyfikę budynku, tworząc spójną całość.

W Lublinie tworzymy dachy, które są synonimem jakości, trwałości oraz nowoczesnego designu. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstwa. Wybierając nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie zyskują Państwo gwarancję zadowolenia z pokryć dachowych.