BLACHA KATALAŃSKA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATANajwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

O firmie

Jesteśmy producentem poszyć dachowych. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dachów. Naszą domeną są stalowe poszycia dachowe oraz wszelkie do nich akcesoria. Posiadamy na miejscu maszyny do tłoczenia różnych profil dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką realizację zlecenia. Nasze blachy nadają się nie tylko do dachów ale również na elewację dzięki niskim profilom.

Oprócz tłoczonych poszyć dachowych posiadamy w swojej ofercie takie produkty jak rynny, obróbki blacharskie, wkręty, folie dachowe, taśmy izolacyjne, uszczelki, kleje do blach, silikony, okna dachowe, kominki wentylacyjne.

Wszystkie nasze blachy posiadają gwarancję od 10-30 lat w zależności od wybranego surowca.

Nasza siedziba

Park maszyn

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

SPRAWDŹ NASZE LUBELSKIE POKRYCIA DACHOWE

Tworzymy krycie dachów z Lublina spełniające oczekiwania każdego użytkownika. Bierzemy pod uwagę nie tylko wysoką trwałość materiałów, ale także estetykę wykonania i różnorodność. Każde pokrycie dachowe doskonale sprawdzi się w przypadku wielu projektów stanowiąc ważny element wykończenia budynku. Różnorodność stylistyczna oraz bogata paleta kolorów sprawiają, że nasze propozycje będą pełnić funkcję eleganckiego wykończenia wielu budynków w różnych stylach architektonicznych. Jesteśmy w stanie zaproponować lubelskie pokrycie dachowe, które idealnie wpisze się w otaczający krajobraz oraz specyfikę budynku, tworząc spójną całość.

W Lublinie tworzymy dachy, które są synonimem jakości, trwałości oraz nowoczesnego designu. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstwa. Wybierając nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie zyskują Państwo gwarancję zadowolenia z pokryć dachowych.