BLACHA KATALAŃSKA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATANajwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Sprzedaż systemów rynnowych, okien dachowych, parapetów i pokryć dachowych w Lubartowie

Szukają Państwo solidnych i estetycznych materiałów do wykończenia dachów w Lubartowie? Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu naszej firmy. W ofercie mamy szeroki wybór produktów niezbędnych do stworzenia dachów w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także w innych typach obiektów budowlanych.

Sprzedajemy m.in. systemy rynnowe w Lubartowie. Wśród tego rodzaju produktów na wyróżnienie zasługują rynny BRYZA firmy CellFast. Dostarczamy systemy stalowe oraz z tworzyw sztucznych. Elementy wykonane ze stali dostępne są w kolorach: brązowym, grafitowym, czarnym, ceglastym oraz w ocynku, natomiast te wyprodukowane z PVC można nabyć w dodatkowo w barwach: białej, czerwonej, zielonej i miedzianej. Oprócz tego Klienci mogą kupić u nas produkty własnej marki – Solan. Do ich zrobienia używamy wysokiej jakości stali.

Honorata

Katalonia

M35

T7

T18N

Szeroki wybór blachodachówki

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów blachy dachowej. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się model M35. Jeżeli potrzebują Państwo lekkiego i eleganckiego pokrycia dachowego w Lubartowie, produkt ten jest idealnym wyborem. Blachodachówka M35 charakteryzuje się ciekawym wzorem, który przypomina fale. Pojedynczy arkusz ma 1200 mm całkowitej szerokości (szerokość krycia 1120 mm) oraz 0,5 mm grubości.

W sprzedaży mamy też inne typy pokryć na dachy, w tym m.in. blachodachówki HONORATA i KATALONIA. Pierwszy z wymienionych produktów ma takie same parametry jak model M35. Z kolei drugie poszycie przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem. Pokrycie KATALONIA doskonale imituje tradycyjne dachówki ceramiczne, a dodatkowo jego dolne krawędzie wykończone są w sposób 3D, co zwiększa estetykę produktu. Do Klientów zwykle dostarczamy blachodachówki modułowe, aczkolwiek dostępne są u nas również blachy w arkuszach.

Eleganckie blachy trapezowe w Lubartowie

Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do krycia dachów jest blacha trapezowa. Produkt ten świetnie nadaje się również do wykończenia ogrodzeń, konstrukcji nośnych oraz elewacji budynków. Klientom oferujemy m.in. blachy trapezowe T7 i T18. Pierwszy typ doskonale nadaje się na podbitkę lub do obicia drzwi. Natomiast drugi rodzaj blachy służy zwykle jako pokrycie dachowe obiektów mieszkalnych, garażów, a także niewielkich budynków handlowych.

Znajdujące się w naszym asortymencie produkty mają wykończenie matowe lub z połyskiem. Wybór konkretnego typu zależy od Państwa upodobań. Blachy matowe są trwalsze i nie odbijają promieni słonecznych. Takie arkusze świetnie wyglądają na budynkach wykonanych w stylu minimalistycznym. Natomiast blachy z połyskiem są bardziej estetyczne i nowoczesne. To właśnie te cechy sprawiają, że produkty te cieszą dużym uznaniem wśród Klientów.

Sprzedaż parapetów zewnętrznych i okien na poddasze

Zapewniamy szeroki wybór okien dachowych w Lubartowie. W ofercie mamy przede wszystkim produkty znanego i cenionego w Polsce producenta – FAKRO. Do najchętniej wybieranych okien na poddasze należą modele:

  • obrotowe,
  • o podwyższonej osi obrotu,
  • uchylno-obrotowe.

Niezależnie od tego, jakie produkty przypadną Państwu do gustu, gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas okna marki FAKRO wyróżniają się dużą trwałością, wygodną obsługą, energooszczędnością, a do tego zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

W sprzedaży mamy też inne elementy przeznaczone do wykańczania obiektów mieszkalnych. Oferujemy parapety zewnętrzne w Lubartowie, które wykonujemy na wymiar. Mamy także zakończenia do nich wykonane z tworzyw sztucznych. Blaszane parapety mogą mieć również wykończenia wywijane lub proste. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów, jakie dostępne są w naszej ofercie. Zapewniamy, że zostały one wykonane z najlepszych materiałów, co przekłada się na ich wygląd i trwałość. W razie konieczności służymy pomocą w wyborze towarów.