BLACHA KATALAŃSKA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATANajwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Dystrybutor systemów rynnowych, pokryć dachowych, okien i parapetów w Świdniku

Honorata

Katalonia

M35

T7

T18N

Prowadzimy sprzedaż rynien w Świdniku. Część asortymentu stanowią własne wyroby – Solan. To stalowe rynny, które charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz warunki atmosferyczne. Ponadto wyróżnia je ciekawy design. Jako autoryzowany dystrybutor systemów rynnowych firmy CellFast proponujemy Państwu również produkty BRYZA. Składają się one z kilkunastu elementów, w tym m.in. z:

 • rynny dachowej,
 • rury spustowej, jej obejmy i złączki,
 • haka rynnowego prostego i skręconego, a także do obejmy spustowej rury,
 • doczołowego uchwytu,
 • leja spustowego,
 • złączki rynnowej,
 • denka rynnowego,
 • zewnętrznego i wewnętrznego narożnika,
 • kołnierza stabilizującego,
 • trójnika,
 • czyszczaka,
 • kolana,
 • wylewki.

Eleganckie okna na poddasze w Świdniku

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju okna dachowe. Największą część stanowią produkty firmy FAKRO, ponieważ jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wyrobów tej marki. Możemy Państwu zaproponować kilka rodzajów okien na poddasze. Wśród nich są m.in. modele obrotowe, uchylno-obrotowe, a także o podwyższonej osi obrotu. Klienci mogą zamówić u nas również inne typy okien dachowych, w tym wyłazowe, kolankowe, balkonowe i do zespoleń pionowych (nieotwierane). Ramy produktów zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów – drewna i tworzyw sztucznych. Zapewniamy, że wszystkie okna na poddasze sprzedawane przez nas w Świdniku są estetyczne, funkcjonalne, energooszczędne, a do tego ich użytkowanie jest wygodne i bezpieczne.

Sprzedaż parapetów zewnętrznych – Świdnik

Klienci naszej firmy mogą wybierać spośród wielu rodzajów blaszanych parapetów do montażu zewnętrznego. Do ich wytworzenia używamy takich samych materiałów, co podczas produkcji blachy dachowej. Parapety zewnętrzne wykonujemy na wymiar, zatem są one idealnie dopasowane do potrzeb każdego Klienta. W wersjach standardowych produkty te mają zakończenia wywijane lub proste. Jednak dajemy też możliwość zakupu zewnętrznych parapetów z blachy z zakończeniami PVC. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o produktach, zapraszamy do kontaktu.

Jakie pokrycia dachowe sprzedajemy?

Szukają Państwo sprawdzonych, wytrzymałych i estetycznych wykończeń dachów w Świdniku? Jeśli tak, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Dostarczamy Klientom rozmaite rodzaje pokryć dachowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się blachodachówki. Produkty te są tańsze od tradycyjnych dachówek ceramicznych, a do tego łatwiej się je montuje. Klienci ze Świdnika mogą kupić u nas blachodachówki modułowe oraz w arkuszach. Do najciekawszych produktów dostępnych w naszej ofercie zaliczają się pokrycia M35, HONORATA oraz KATALONIA.

Prowadzimy też sprzedaż blachy trapezowej w Świdniku. Ciekawym wyborem są modele T7 i T18. Blacha T7 doskonale sprawdza się jako pokrycie dachowe zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych budynków – garażów, wiat, hal oraz obiektów handlowych. Ponadto używa się jej do wykańczania drzwi lub elewacji. Pokrycia dachowe na wymienionych budynkach równie dobrze można wykonać z blachy T18. Materiał ten stosowany jest też do wykonywania poszyć dachowych na budynkach mieszkalnych. Poszczególne produkty różnią się nie tylko kolorem, głębokością fal i wielkością, lecz również sposobem wykończenia. W asortymencie mamy zarówno blachę matową, jak i z połyskiem.

Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Jako producent pokryć dachowych dążymy do tego, aby dostarczać najlepsze materiały. W związku z tym kładziemy duży nacisk na to, by nasze wyroby były trwałe, odporne na uszkodzenia, działanie czynników pogodowych oraz rdzę. Jeśli potrzeba najwyższej jakości blachy dachowej w Świdniku, znajdą ją Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy!