BLACHA KATALAŃSKA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATANajwyższa jakość w rozsądnej cenie

BLACHA HONORATA
Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Producent pokryć dachowych, parapetów i systemów rynnowych – Łęczna

Dostarczamy wysokiej jakości blachy dachowe w Łęcznej, które doskonale nadają się do prac wykończeniowych. Oferujemy m.in. blachodachówki modułowe i w arkuszach – estetyczne i wytrzymałe materiały na pokrycia dachowe. Dachy z nich wykonane są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Blachodachówki nadają się do montażu na stromych dachach, a do tego są tańsze i lżejsze od dachówek betonowych i ceramicznych. W sprzedaży mamy kilka rodzajów tego materiału, w tym blachy M35, KATALONIA i HONORATA.

Asortyment naszej firmy obejmuje też blachę trapezową – T7 oraz T18. Produkty te wykorzystywane są do tworzenia pokryć dachowych na domach jednorodzinnych, garażach, obiektach handlowych i innych budynkach. Poza tym blacha trapezowa tego typu jest używana jako materiał do wykończenia elewacji, bram i ogrodzeń. Prowadzimy również sprzedaż blachy płaskiej w Łęcznej. Dostępna jest ona w arkuszach o wymiarach 1,25 m x 2 m. Możemy Państwu dostarczyć ten produkt również w pasach o szerokości 1,25 m i dowolnej długości.

Honorata

Katalonia

M35

T7

T18N

Jakie okna dachowe oferujemy?

Sprzedaż okien na poddasze w Łęcznej to jeden z głównych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa. W ofercie mamy przede wszystkim produkty firmy FAKRO, ponieważ jesteśmy jej oficjalnym dystrybutorem. Dostarczamy Klientom okna najwyższej jakości, które zostały zrobione z drewna lub tworzywa sztucznego. Produkty te łączą w sobie wiele przydatnych cech – są łatwe w obsłudze, wytrzymałe, energooszczędne i bezpieczne. Niektóre modele są antywłamaniowe. Do najchętniej kupowanych okien połaciowych w Łęcznej zaliczyć można:

  • obrotowe,
  • uchylno-obrotowe,
  • o podwyższonej osi obrotu,
  • wyłazowe,
  • kolankowe.

Jeżeli żaden z produktów nie sprostał Państwa oczekiwaniom, warto rozważyć opcję zakupu niestandardowych okien do poddaszy. Wśród nich wyróżnić można typ kolebkowy lub ze szprosem. Ciekawą opcją są także okna do dachów płaskich, które doskonale nadają się do doświetlania pomieszczeń światłem naturalnym. Jeśli chcą Państwo kupić najwyższej jakości okna dachowe w Łęcznej, zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne systemy rynnowe – Łęczna

Jeżeli szukają Państwo rynien PCV w Łęcznej, zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty naszej firmy. W sprzedaży mamy elementy odprowadzające wodę deszczową BRYZA, które zostały wyprodukowane przez CellFast. Jako dystrybutor systemów rynnowych wspomnianej firmy dostarczamy naszym Klientom wyłącznie najlepsze produkty. Rynny z tworzyw sztucznych BRYZA wyposażone są w kilka ciekawych części. Do nich zaliczają się narożniki z możliwością regulowania kąta rozwarcia, odzyskiwacze deszczówki, a także osadnik, który łączy rynnę z kanalizacją deszczową.

W naszej ofercie znajdują się też metalowe systemy rynnowe. Składają się one z kilku warstw, które kolejno tworzą: stal, ocynk, warstwa pasywna i podkładowa, a także powłoka poliuretanowa. Produkty te wyróżniają się głęboką rynną, która zapewnia odpowiednie odprowadzanie wody oraz długimi narożnikami. Systemy te mają też szeroką złączkę rynnową i specjalnie zaprojektowany uchwyt doczołowy, który zapewnia swobodną wentylację dachu. Zarówno stalowe systemy rynnowe, jak i te z PCV odznaczają się doskonałą jakością i najwyższą estetyką wykonania.

Sprzedaż parapetów zewnętrznych z blachy

Szukają Państwo wysokiej jakości parapetów zewnętrznych w Łęcznej? Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Sprzedajemy wytrzymałe i estetyczne parapety blaszane. Wykonaliśmy je z tego samego materiału co blachodachówki, zatem stanowią ich idealne uzupełnienie w każdym budynku. Parapety produkujemy na zamówienie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient ma inne wymagania dotyczące ich wymiarów. Mogą Państwo wybierać spośród produktów o wywijanym lub prostym zakończeniu po bokach, aczkolwiek jesteśmy w stanie wykonać również parapety z wykończeniami z tworzywa sztucznego. Osoby zainteresowane naszymi produktami zapraszamy do kontaktu.